Wczytuję dane...
Prawo odstąpienia od umowy

Rezygnacja z zamówienia i odstąpienie od umowy

 1. Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia pod warunkiem, że zamówione produkty nie zostały jeszcze wysłane kontaktując się z Działem Obsługi Klienta lub poprzez samodzielne anulowanie zamówienia na stronie www.pstryczki.eu.
  2. Klient, który dokonał zakupu w Sklepie Internetowym www.pstryczki.eu w zakresie działalności nie związanej z działalnością gospodarczą lub zawodową może zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia każdy produkt, niezależnie od uprawnienia wskazanego w pkt 1 powyżej.
  3. Stan zwracanego produktu nie może być pogorszony, co oznacza, że Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy
 2. Klient zwracający towar odpowiedzialny jest za odpowiednie zabezpieczenie zwracanych towarów na czas transportu w zakresie uszkodzeń mechanicznych.
  5. W przypadku rezygnacji z zamówienia Sklep Internetowy www.pstryczki.eu zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Internetowy www.pstryczki.eu), w terminie do 14 dni od dnia, w którym Sklep otrzymał zwrot towaru. Zwrot płatności zostanie dokonany poprzez przelew.
  6. Klient zwracający towar zobowiązany jest pokryć koszty transportu odsyłanego towaru.
 3. W miarę możliwości do zwracanego towaru prosimy załączyć dowód zakupu.
Zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (WZÓR DO POBRANIA TUTAJ)  należy wysłać na adres:

COMDREV SP. Z O.O.

UL. CISOWA 17

78-400 SZCZECINEK


Zwrot należności Klientom

1. Comdrev Spółka z o.o. dokona zwrotu należności w ciągu 14 dni kalendarzowych w przypadku:

a)  anulowania zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego realizacją;
b)  zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej;.

2. Zwrot należności nastąpi na:

a)    rachunek bankowy Klienta
b)    adres Klienta przekazem pocztowym