loadingimg

Wczytuję dane...

Kupujesz produkty za 500 zł dostawa kurierem GRATIS

0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Prawo odstąpienia od umowy

Rezygnacja z zamówienia i odstąpienie od umowy


1. Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia pod warunkiem, że zamówione produkty nie zostały jeszcze wysłane kontaktując się z Działem Obsługi Klienta lub poprzez samodzielne anulowanie zamówienia na stronie www.pstryczki.eu
2. Klient, który dokonał zakupu w Sklepie Internetowym www.pstryczki.eu w zakresie działalności nie związanej z działalnością gospodarczą lub zawodową może zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia każdy produkt.
3. Stan zwracanego produktu nie może być pogorszony. Produkt musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić jakichkolwiek oznak użytkowania (montażu w puszkach, podłączania przewodów).
4. Klient zwracający towar odpowiedzialny jest za odpowiednie zabezpieczenie zwracanych towarów na czas transportu w zakresie uszkodzeń mechanicznych. Towar posiadający uszkodzenia wynikające z jego nieodpowiedniego zabezpieczenia nie może zostać przyjęty do zwrotu.
5. W przypadku rezygnacji z zamówienia Sklep Internetowy www.pstryczki.eu zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrengo przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Internetowy www.pstryczki.eu), w terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep otrzymał zwrot towaru. Zwrot płatności zostanie dokonany poprzez przelew.
6. Klient zwracający towar zoobowiązny jest pokryć koszty transportu odsyłanego towaru.
Zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (WZÓR DO POBRANIA TUTAJ) oraz oryginałem dowodu zakupu (w przypadku pragonu) należy wysłać na adres:

COMDREV SP. Z O.O.

UL. CISOWA 17

78-400 SZCZECINEK


Zwrot należności Klientom

1. Comdrev Spółka z o.o. dokona zwrotu należności w ciągu 14 dni kalendarzowych w przypadku:

a) anulowania zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego realizacją;
b) zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej;
c) uznania reklamacji i braku możliwości naprawy uszkodzonego produktu lub wymiany na nowy.

2. Zwrot należności nastąpi na:

a)    rachunek bankowy Klienta
b)    adres Klienta przekazem pocztowym